X WOJEWÓDZKI FESTIWAL PIOSENKI PATRIOTYCZNEJ, ŻOŁNIERSKIEJ I HARCERSKIEJ PLACÓWEK KSZTAŁCENIA SPECJALNEGO NA OJCZYSTYM SZLAKU...- RUDNIK 2022

W dniu 17.11.2022r. uczniowie naszego Ośrodka wzięli udział w X Wojewódzkim Festiwalu Piosenki Patriotycznej, Żołnierskiej i Harcerskiej Placówek Kształcenia Specjalnego " Na Ojczystym Szlaku...- Rudnik 2022". Celem festiwalu było wspieranie wychowania patriotycznego młodzieży poprzez różne formy aktywności artystycznej, integracja środowiska dzieci i młodzieży placówek kształcenia specjalnego. Wychowankowie wykonali 3 utwory o tematyce patriotycznej oraz żołnierskiej. Otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz słodycze i upominki. Uczniów do występu przygotowała pani Monika Kropacz.